| Catalog number: | AP42053PU-N |
|---|---|
| Price: | 263 € |
| Supplier: | Bioss Primary Unconjugated Antibodies |
| Product name: | anti-TRIM32 / HT2A Antibody |
| Quantity: | 0.1ml |
| Related search: |
| Category: | primary antibody |
|---|---|
| Raised in: | Rabbit |
| Clone: | 1 vial |
| Form: | Affinity Purified |
| Reactivity: | Dog, Human, Mouse, Rat, Zebrafish, Bovine |
| Purity: | purified |
| Molecular weight: | in kDa |
| Source: | mammalian |
| Activity: | to be determined |
| Range: | broad |
| Protein number: | Q13049 |
| Application: | Western Blot |
| Storage: | Avoid freeze/thaw cycles, Upon delivery aliquot and store at -20°, C, C for one year, Shipped at 4° |
| Description: | Freeze thaw will destroy a percentage in every cycle and should be avoided, C in a fridge short term in a concentrated dilution, This antibody needs to be stored at + 4° |
| Properties: | C, C for long term storage and for short term at + 5°, If you buy Antibodies supplied by acr they should be stored frozen at - 24° |
| Gene target: | TRIM32 / HT2A |
| Short name: | anti-TRIM32 / HT2A Antibody |
| Technique: | antibodies against human proteins, antibodies for, antibody to, Antibody |
| Alternative name: | antibody to-TRIM32 / HT2A (Antibody to) |
| Alternative technique: | antibodies |
| Identity: | 16380 |
| Gene: | TRIM32 | More about : TRIM32 |
| Long gene name: | tripartite motif containing 32 |
| Synonyms gene: | LGMD2H |
| Synonyms gene name: | limb girdle muscular dystrophy 2H (autosomal recessive) tripartite motif-containing 32 |
| Synonyms: | HT2A TATIP BBS11 |
| Locus: | 9q33, 1 |
| Discovery year: | 2001-08-10 |
| GenBank acession: | U18543 |
| Entrez gene record: | 22954 |
| Pubmed identfication: | 11331580 7778269 16606853 |
| RefSeq identity: | NM_012210 |
| Classification: | Tripartite motif containing Ring finger proteins Bardet-Biedl syndrome associated |
| Havana BLAST/BLAT: | OTTHUMG00000021026 |
| Locus Specific Databases: | Leiden Muscular Dystrophy Pages Leiden Muscular Dystrophy pages LRG_211 |
| AP42053PU-N | anti-TRIM32 / HT2A Antibody | 50 Вµg | 558 € | acr | human |
| MBS248345 | PAb (IgG) to Human HT2A / TRIM32 Antibody | 0.05 ml | 597 € | MBS Polyclonals_1 | human |
| abx216089 | Anti-5-HT2A Antibody | inquire | 50 € | abbex | human |
| MBS242390 | Anti-Human HTR2A / 5-HT2A Receptor | 50ug | 597 € | MBS Polyclonals_1 | human |
| MBS244217 | Anti-Human HTR2A / 5-HT2A Receptor | 50ug | 597 € | MBS Polyclonals_1 | human |
| MBS620711 | Serotonin Receptor 2A (5-hydroxytryptamine receptor 2A, 5-HT-2, 5-HT2A, 5-HT-2A, HTR2, Serotonin receptor 2A) Antibody | 0.04 mg | 370 € | MBS Polyclonals_1 | human |
| MBS620711 | Serotonin Receptor 2A (5-hydroxytryptamine receptor 2A, 5-HT-2, 5-HT2A, 5-HT-2A, HTR2, Serotonin receptor 2A) | 5 Vials | 658 € | MBS Polyclonals_1 | human |
| GENTAUR-58bdf7961400c | Anti- TRIM32 Antibody | 0.12 ml | 348 € | MBS Polyclonals | human |
| GENTAUR-58bdf7966ba24 | Anti- TRIM32 Antibody | 0.06 ml | 265 € | MBS Polyclonals | human |
| GENTAUR-58be15a48ce93 | Anti- TRIM32 Antibody | 0.06 ml | 265 € | MBS Polyclonals | human |
| GENTAUR-58be15a4f05d0 | Anti- TRIM32 Antibody | 0.12 ml | 348 € | MBS Polyclonals | human |
| GENTAUR-58be587fbe0d2 | Anti- TRIM32 Antibody | 0.2 mg | 558 € | MBS Polyclonals | human |
| GENTAUR-58be5880419eb | Anti- TRIM32 Antibody | 100ug | 387 € | MBS Polyclonals | human |
| GENTAUR-58be5880a9b21 | Anti- TRIM32 Antibody | 50ug | 304 € | MBS Polyclonals | human |
| abx145413 | Anti-TRIM32 Antibody | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx219131 | Anti-TRIM32 Antibody | 200 μg | 369 € | abbex | human |
| GENTAUR-58be5a0548872 | Anti-TRIM32/BBS11 (Polyclonal), ALEXA Fluor 594 | 100 microliters | 489 € | Bioss Polyclonal Antibodies | human |
| abx938044 | Anti-TRIM32 siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx938045 | Anti-TRIM32 siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| GWB-36E5E4 | TRIM32 antibody | 1 x 1 vial | 486 € | genways | human |
| GWB-7B376A | TRIM32 antibody | 1 tube | 411 € | genways | human |
| GWB-BA7525 | TRIM32 antibody | 1 vial | 411 € | genways | human |
| MBS273125 | TRIM32 antibody | 100ul | 426 € | MBS Polyclonals_1 | human |
| bs-0964R-A350 | TRIM32/BBS11 Antibody, ALEXA FLUOR 350 | 100ul | 332 € | Bioss Primary Conjugated Antibodies. | human |
| bs-0964R-A488 | TRIM32/BBS11 Antibody, ALEXA FLUOR 488 | 100ul | 332 € | Bioss Primary Conjugated Antibodies. | human |
| bs-0964R-A555 | TRIM32/BBS11 Antibody, ALEXA FLUOR 555 | 100ul | 332 € | Bioss Primary Conjugated Antibodies. | human |
| bs-0964R-A594 | TRIM32/BBS11 Antibody, ALEXA FLUOR 594 | 100ul | 332 € | Bioss Primary Conjugated Antibodies. | human |
| bs-0964R-A647 | TRIM32/BBS11 Antibody, ALEXA FLUOR 647 | 100ul | 332 € | Bioss Primary Conjugated Antibodies. | human |
| bs-0964R-Biotin | TRIM32/BBS11 Antibody, Biotin Conjugated | 0.1ml | 333 € | Bioss Primary Conjugated Antibodies | human |
| bs-0964R | TRIM32/BBS11 Antibody | 0.1ml | 263 € | Bioss Primary Unconjugated Antibodies | human |