| Catalog number: | abx935553 |
|---|---|
| Price: | 50 € |
| Supplier: | abbex |
| Product name: | Anti-STT3A siRNA |
| Quantity: | inquire |
| Other quantities: | 15 nmol 528€ 30 nmol 717€ inquire 50€ |
| Related search: |
| Category: | siRNA |
|---|---|
| Antibody's target: | STT3A |
| Immunogen: | See techfile |
| The antibody was raised in: | Synthetic |
| Reactivity: | Mouse, Rat, Human |
| Purification: | Affinity purified |
| Applications: | WB (for other see techfile or inquire) |
| Stock availability: | Shipped within 5-10 working days |
| Storage conditions: | Avoid repeated freeze/thaw cycles, Aliquot and store at -20 °, C |
| Warnings: | This product is for research use only |
| Gene target: | STT3A siRNA |
| Short name: | Anti-STT3A siRNA |
| Alternative name: | antibody to-STT3A small interfearing RNA |
| Identity: | 6172 |
| Gene: | STT3A | More about : STT3A |
| Long gene name: | STT3A, catalytic subunit of the oligosaccharyltransferase complex |
| Synonyms gene: | ITM1 |
| Synonyms gene name: | cerevisiae) , homolog A (S, integral membrane protein 1 STT3, subunit of the oligosaccharyltransferase complex |
| Synonyms: | TMC MGC9042 STT3-A |
| Synonyms name: | dolichyl-diphosphooligosaccharide protein glycotransferase |
| Locus: | 11q24, 2 |
| Discovery year: | 1996-08-01 |
| GenBank acession: | BC020965 |
| Entrez gene record: | 3703 |
| Pubmed identfication: | 8941377 8634329 10234787 |
| RefSeq identity: | NM_152713 |
| Classification: | Oligosaccharyltransferase complex subunits STT3 oligosaccharyltransferase catalytic subunits |
| Havana BLAST/BLAT: | OTTHUMG00000165852 |
| abx935552 | Anti-STT3A siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx935553 | Anti-STT3A siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx145723 | Anti-STT3A Antibody | inquire | 50 € | abbex | human |
| AM20907PU-N | anti-STT3A / ITM1 Antibody | 50 Вµg | 819 € | acr | human |
| GENTAUR-58bde7956ac00 | Mouse Monoclonal [clone 4D4] (IgG1,k) to Human STT3A / ITM1 Antibody | 50ug | 663 € | MBS mono | human |
| F53973-0.05ML | STT3A Antibody | 0.05 ml | 199 € | NJS poly | human |
| F53973-0.2ML | STT3A Antibody | 0.2 ml | 406 € | NJS poly | human |
| LV324590 | STT3A Lentiviral Vector (Human) (CMV) (pLenti-GIII-CMV) | 1.0 µg DNA | 322 € | ABM lentivectors | human |
| GWB-C438A7 | STT3A Over-expression Lysate reagent | 1 vial | 562 € | genways | human |
| abx906221 | Anti-A1BG siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx906222 | Anti-A1BG siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906223 | Anti-A1BG siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900043 | Anti-A1CF siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx906224 | Anti-A1CF siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906225 | Anti-A1CF siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900044 | Anti-A2M siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906228 | Anti-A2M siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906229 | Anti-A2M siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906227 | Anti-A2MP siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906230 | Anti-A3GALT2 siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906231 | Anti-A3GALT2 siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900045 | Anti-A4GALT siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906232 | Anti-A4GALT siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906233 | Anti-A4GALT siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906234 | Anti-A4GNT siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx906235 | Anti-AAAS siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906236 | Anti-AAAS siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx900046 | Anti-AACS siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906237 | Anti-AACS siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906238 | Anti-AACS siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |