| Catalog number: | AP53714PU-N |
|---|---|
| Price: | 1995 € |
| Supplier: | MBS Recombinant Proteins |
| Product name: | anti-RPL27A (C-term) Antibody |
| Quantity: | 1000ug |
| Related search: |
| Category: | primary antibody |
|---|---|
| Raised in: | Rabbit |
| Clone: | 1 vial |
| Form: | Affinity Purified |
| Reactivity: | Human |
| Purity: | purified |
| Molecular weight: | in kDa |
| Source: | mammalian |
| Activity: | to be determined |
| Range: | broad |
| Protein number: | P46776 |
| Application: | Western Blot |
| Storage: | Avoid freeze/thaw cycles, Upon delivery aliquot and store at -20°, C, C for one year, Shipped at 4° |
| Description: | Freeze thaw will destroy a percentage in every cycle and should be avoided, C in a fridge short term in a concentrated dilution, This antibody needs to be stored at + 4° |
| Properties: | C, C for long term storage and for short term at + 5°, If you buy Antibodies supplied by acr they should be stored frozen at - 24° |
| Gene target: | RPL27A (C-term) |
| Short name: | anti-RPL27A (C-term) Antibody |
| Technique: | antibodies against human proteins, antibodies for, antibody to, Antibody |
| Alternative name: | antibody to-RPL27A (c terminus) (Antibody to) |
| Alternative technique: | antibodies |
| Identity: | 10329 |
| Gene: | RPL27A | More about : RPL27A |
| Long gene name: | ribosomal protein L27a |
| Synonyms: | L27A |
| Locus: | 11p15 |
| Discovery year: | 1997-07-07 |
| GenBank acession: | U14968 |
| Entrez gene record: | 6157 |
| Pubmed identfication: | 7772601 9582194 |
| RefSeq identity: | NM_000990 |
| Classification: | L ribosomal proteins |
| Havana BLAST/BLAT: | OTTHUMG00000165834 |
| AP53714PU-N | anti-RPL27A (C-term) Antibody | 0,4 ml | 587 € | acr | human |
| A03P0490 | anti-RPL27A Antibody | 200ug (50ug, 100ug available) | 465 € | Bluegen antibodies | human |
| C14165-1 | anti-RPL27A Antibody | 50 Вµg | 347 € | acr | human |
| C14165-2 | anti-RPL27A Antibody | 0,1 mg | 500 € | acr | human |
| CPA2021-100ul | anti-RPL27A Antibody | 0,1 ml | 442 € | acr | human |
| CPA2021-200ul | anti-RPL27A Antibody | 0,2 ml | 688 € | acr | human |
| CPA2021-30ul | anti-RPL27A Antibody | 30 Вµl | 326 € | acr | human |
| abx216844 | Anti-RPL27A Antibody | 200 μg | 369 € | abbex | human |
| abx904657 | Anti-RPL27A siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx931946 | Anti-RPL27A siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx931947 | Anti-RPL27A siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| GWB-ASE287 | Human RPL27A Antibody | bulk | Ask price € | genways bulk | human |
| MBS416081 | RPL27A Antibody | 100ul | 304 € | MBS Polyclonals_1 | human |
| MBS852246 | RPL27A Antibody | 100ug | 370 € | MBS Polyclonals_1 | human |
| GENTAUR-58ba59977198e | 60S ribosomal protein L27a (RPL27A) | 100ug | 1487 € | MBS Recombinant Proteins | human |
| GENTAUR-58ba59981241b | 60S ribosomal protein L27a (RPL27A) | 1000ug | 1487 € | MBS Recombinant Proteins | human |
| GENTAUR-58ba59989a61f | 60S ribosomal protein L27a (RPL27A) | 100ug | 1989 € | MBS Recombinant Proteins | human |
| GENTAUR-58ba599994455 | 60S ribosomal protein L27a (RPL27A) | 1000ug | 1989 € | MBS Recombinant Proteins | human |
| GENTAUR-58bb3bd1efc3f | 60S ribosomal protein L27a (RPL27A) | 100ug | 1492 € | MBS Recombinant Proteins | human |
| GENTAUR-58bb3bd24a989 | 60S ribosomal protein L27a (RPL27A) | 1000ug | 1492 € | MBS Recombinant Proteins | human |
| GENTAUR-58bb3bd2894c7 | 60S ribosomal protein L27a (RPL27A) | 100ug | 1995 € | MBS Recombinant Proteins | human |
| GENTAUR-58bb3bd2dcece | 60S ribosomal protein L27a (RPL27A) | 1000ug | 1995 € | MBS Recombinant Proteins | human |
| GENTAUR-58bd918a8ffcd | Bovine 60S ribosomal protein L27a (RPL27A) | 100ug | 1487 € | MBS Recombinant Proteins | bovine |
| GENTAUR-58bd918af0b7c | Bovine 60S ribosomal protein L27a (RPL27A) | 1000ug | 1487 € | MBS Recombinant Proteins | bovine |
| GENTAUR-58bd918b54f29 | Bovine 60S ribosomal protein L27a (RPL27A) | 100ug | 1989 € | MBS Recombinant Proteins | bovine |
| GENTAUR-58bd918bb1c8c | Bovine 60S ribosomal protein L27a (RPL27A) | 1000ug | 1989 € | MBS Recombinant Proteins | bovine |
| GENTAUR-58b8e724e06f7 | Dictyostelium discoideum 60S ribosomal protein L27a (rpl27a) | 100ug | 1492 € | MBS Recombinant Proteins | human |
| GENTAUR-58b8e72528c35 | Dictyostelium discoideum 60S ribosomal protein L27a (rpl27a) | 1000ug | 1492 € | MBS Recombinant Proteins | human |
| GENTAUR-58b8e7258eb41 | Dictyostelium discoideum 60S ribosomal protein L27a (rpl27a) | 100ug | 1995 € | MBS Recombinant Proteins | human |
| GENTAUR-58b8e725db2cb | Dictyostelium discoideum 60S ribosomal protein L27a (rpl27a) | 1000ug | 1995 € | MBS Recombinant Proteins | human |