| Catalog number: | abx940246 |
|---|---|
| Price: | 528 € |
| Supplier: | abbex |
| Product name: | Anti-ZC3H11A siRNA |
| Quantity: | 15 nmol |
| Other quantities: | 15 nmol 528€ 30 nmol 717€ inquire 50€ |
| Related search: |
| Category: | siRNA |
|---|---|
| Target: | ZC3H11A |
| Immunogen: | See techfile |
| Raised in: | Synthetic |
| Reactivity: | Mouse, Rat, Human |
| Purification: | Affinity purified |
| Applications: | WB (for other see techfile or inquire) |
| Stock availability: | Shipped within 5-10 working days |
| Storage conditions: | Avoid repeated freeze/thaw cycles, Aliquot and store at -20 °, C |
| Warnings: | This product is for research use only |
| Gene target: | ZC3H11A siRNA |
| Short name: | Anti-ZC3H11A siRNA |
| Alternative name: | antibody to-ZC3H11A small interfearing RNA |
| Identity: | 29093 |
| Gene: | ZC3H11A | More about : ZC3H11A |
| Long gene name: | zinc finger CCCH-type containing 11A |
| Synonyms gene: | ZC3HDC11A |
| Synonyms gene name: | zinc finger CCCH-type domain containing 11A |
| Synonyms: | KIAA0663 |
| Locus: | 1q32, 1 |
| Discovery year: | 2005-05-06 |
| Entrez gene record: | 9877 |
| Pubmed identfication: | 9734811 |
| RefSeq identity: | NM_014827 |
| Classification: | Zinc fingers CCCH-type |
| Havana BLAST/BLAT: | OTTHUMG00000035909 |
| abx940245 | Anti-ZC3H11A siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx940246 | Anti-ZC3H11A siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| A01Z0036 | anti-ZC3H11A Antibody | 200ug (50ug, 100ug available) | 465 € | Bluegen antibodies | human |
| C19574-1 | anti-ZC3H11A Antibody | 50 Вµg | 347 € | acr | human |
| C19574-2 | anti-ZC3H11A Antibody | 0,1 mg | 500 € | acr | human |
| CPA2433-100ul | anti-ZC3H11A Antibody | 0,1 ml | 442 € | acr | human |
| CPA2433-200ul | anti-ZC3H11A Antibody | 0,2 ml | 688 € | acr | human |
| CPA2433-30ul | anti-ZC3H11A Antibody | 30 Вµl | 326 € | acr | human |
| abx135962 | Anti-ZC3H11A Antibody | 100 µl | 398 € | abbex | human |
| abx219403 | Anti-ZC3H11A Antibody | 200 μg | 369 € | abbex | human |
| AE57033MO-48 | ELISA test for Mouse Zinc finger CCCH domain-containing protein 11A (ZC3H11A) | 1x plate of 48 wells | 373 € | abebio | mouse |
| GWB-ASF092 | Human ZC3H11A Antibody | bulk | Ask price € | genways bulk | human |
| AE57033MO-96 | Mouse Zinc finger CCCH domain-containing protein 11A (ZC3H11A) ELISA Kit | 1x plate of 96 wells | 612 € | abebio | mouse |
| MBS416156 | ZC3H11A Antibody | 100ul | 304 € | MBS Polyclonals_1 | human |
| MBS854973 | ZC3H11A Antibody | 100ug | 370 € | MBS Polyclonals_1 | human |
| LV361420 | ZC3H11A Lentiviral Vector (Human) (CMV) (pLenti-GIII-CMV) | 1.0 µg DNA | 322 € | ABM lentivectors | human |
| GWB-5C37ED | ZC3H11A Over-expression Lysate reagent | 1 x 1 vial | 562 € | genways | human |
| abx906221 | Anti-A1BG siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx906222 | Anti-A1BG siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906223 | Anti-A1BG siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900043 | Anti-A1CF siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx906224 | Anti-A1CF siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906225 | Anti-A1CF siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900044 | Anti-A2M siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906228 | Anti-A2M siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906229 | Anti-A2M siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906227 | Anti-A2MP siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906230 | Anti-A3GALT2 siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906231 | Anti-A3GALT2 siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900045 | Anti-A4GALT siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |