| Catalog number: | abx939592 |
|---|---|
| Price: | 50 € |
| Supplier: | abbex |
| Product name: | Anti-VTI1A siRNA |
| Quantity: | inquire |
| Other quantities: | 15 nmol 528€ 30 nmol 717€ inquire 50€ |
| Related search: |
| Category: | siRNA |
|---|---|
| Antibody's target: | VTI1A |
| Immunogen: | See techfile |
| The antibody was raised in: | Synthetic |
| Reactivity: | Mouse, Rat, Human |
| Purification: | Affinity purified |
| Applications: | WB (for other see techfile or inquire) |
| Stock availability: | Shipped within 5-10 working days |
| Storage conditions: | Avoid repeated freeze/thaw cycles, Aliquot and store at -20 °, C |
| Warnings: | This product is for research use only |
| Gene target: | VTI1A siRNA |
| Short name: | Anti-VTI1A siRNA |
| Alternative name: | antibody to-VTI1A small interfearing RNA |
| Identity: | 17792 |
| Gene: | VTI1A | More about : VTI1A |
| Long gene name: | vesicle transport through interaction with t-SNAREs 1A |
| Synonyms gene name: | vesicle transport through interaction with t-SNAREs homolog 1A (yeast) |
| Synonyms: | MVti1 Vti1a Vti1-rp2 |
| Locus: | 10q25, 2 |
| Discovery year: | 2002-11-22 |
| GenBank acession: | BC017052 |
| Entrez gene record: | 143187 |
| Pubmed identfication: | 9446565 |
| Classification: | SNAREs |
| Havana BLAST/BLAT: | OTTHUMG00000019063 |
| abx906047 | Anti-VTI1A siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx939591 | Anti-VTI1A siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx939592 | Anti-VTI1A siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| A03V0032 | anti-VTI1A Antibody | 200ug (50ug, 100ug available) | 465 € | Bluegen antibodies | human |
| GENTAUR-58be3f84e3ebd | Anti- VTI1A Antibody | 100ug | 393 € | MBS Polyclonals | human |
| GENTAUR-58be4dae3b5da | Anti- VTI1A Antibody | 50ug | 365 € | MBS Polyclonals | human |
| GENTAUR-58be4dae8dce8 | Anti- VTI1A Antibody | 0.2 mg | 663 € | MBS Polyclonals | human |
| abx219315 | Anti-VTI1A Antibody | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx133451 | Anti-VTI1A Antibody (KLH) | 200 ul | 398 € | abbex | human |
| abx162160 | Anti-VTI1A Blocking Peptide | 1 mg | 282 € | abbex | human |
| AP18240PU-N | anti-VTI1A (C-term) Antibody | 0,4 ml | 587 € | acr | human |
| GENTAUR-58b99b97cb026 | Mouse Vesicle transport through interaction with t-SNAREs homolog 1A (Vti1a) | 100ug | 1591 € | MBS Recombinant Proteins | mouse |
| GENTAUR-58b99b987c3a2 | Mouse Vesicle transport through interaction with t-SNAREs homolog 1A (Vti1a) | 1000ug | 1591 € | MBS Recombinant Proteins | mouse |
| GENTAUR-58b99b99238ff | Mouse Vesicle transport through interaction with t-SNAREs homolog 1A (Vti1a) | 100ug | 2105 € | MBS Recombinant Proteins | mouse |
| GENTAUR-58b99b99b9851 | Mouse Vesicle transport through interaction with t-SNAREs homolog 1A (Vti1a) | 1000ug | 2105 € | MBS Recombinant Proteins | mouse |
| GENTAUR-58ba11e78d237 | Mouse Vesicle transport through interaction with t-SNAREs homolog 1A (Vti1a) | 100ug | 1591 € | MBS Recombinant Proteins | mouse |
| GENTAUR-58ba11e7f1d2f | Mouse Vesicle transport through interaction with t-SNAREs homolog 1A (Vti1a) | 1000ug | 1591 € | MBS Recombinant Proteins | mouse |
| GENTAUR-58ba11e8b6496 | Mouse Vesicle transport through interaction with t-SNAREs homolog 1A (Vti1a) | 100ug | 2105 € | MBS Recombinant Proteins | mouse |
| GENTAUR-58ba11e94a0d7 | Mouse Vesicle transport through interaction with t-SNAREs homolog 1A (Vti1a) | 1000ug | 2105 € | MBS Recombinant Proteins | mouse |
| GWB-MS793A | VTI1A antibody | 1 vial | 521 € | genways | human |
| LV356429 | VTI1A Lentiviral Vector (Human) (CMV) (pLenti-GIII-CMV) | 1.0 µg DNA | 322 € | ABM lentivectors | human |
| GWB-234EDF | VTI1A Over-expression Lysate reagent | 1 x 1 vial | 562 € | genways | human |
| abx906221 | Anti-A1BG siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx906222 | Anti-A1BG siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906223 | Anti-A1BG siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900043 | Anti-A1CF siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx906224 | Anti-A1CF siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906225 | Anti-A1CF siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900044 | Anti-A2M siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906228 | Anti-A2M siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |