| Catalog number: | abx937205 |
|---|---|
| Price: | 50 € |
| Supplier: | abbex |
| Product name: | Anti-TMEM194A siRNA |
| Quantity: | inquire |
| Other quantities: | 15 nmol 528€ 30 nmol 717€ inquire 50€ |
| Related search: |
| Category: | siRNA |
|---|---|
| Antibody's target: | TMEM194A |
| Immunogen: | See techfile |
| The antibody was raised in: | Synthetic |
| Reactivity: | Mouse, Rat, Human |
| Purification: | Affinity purified |
| Applications: | WB (for other see techfile or inquire) |
| Stock availability: | Shipped within 5-10 working days |
| Storage conditions: | Avoid repeated freeze/thaw cycles, Aliquot and store at -20 °, C |
| Warnings: | This product is for research use only |
| Gene target: | TMEM194A siRNA |
| Short name: | Anti-TMEM194A siRNA |
| Alternative name: | antibody to-TMEM194A small interfearing RNA |
| Identity: | 29001 |
| Gene: | NEMP1 | More about : NEMP1 |
| Long gene name: | nuclear envelope integral membrane protein 1 |
| Synonyms gene: | TMEM194 TMEM194A |
| Synonyms gene name: | transmembrane protein 194 transmembrane protein 194A |
| Synonyms: | KIAA0286 |
| Locus: | 12q13, 3 |
| Discovery year: | 2007-11-15 |
| GenBank acession: | AB006624 |
| Entrez gene record: | 23306 |
| Pubmed identfication: | 25946333 |
| RefSeq identity: | NM_015257 |
| abx937205 | Anti-TMEM194A siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx937206 | Anti-TMEM194A siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| GENTAUR-58b8f829053cd | Bovine Transmembrane protein 194A (TMEM194A) | 1000ug | 2188 € | MBS Recombinant Proteins | bovine |
| GENTAUR-58b8f8297039a | Bovine Transmembrane protein 194A (TMEM194A) | 1000ug | 2696 € | MBS Recombinant Proteins | bovine |
| GENTAUR-58b9f59e814ff | Bovine Transmembrane protein 194A (TMEM194A) | 1000ug | 2188 € | MBS Recombinant Proteins | bovine |
| GENTAUR-58b9f59f1b832 | Bovine Transmembrane protein 194A (TMEM194A) | 1000ug | 2696 € | MBS Recombinant Proteins | bovine |
| GENTAUR-58bc408093aab | Human Transmembrane protein 194A (TMEM194A) | 1000ug | 1569 € | MBS Recombinant Proteins | human |
| GENTAUR-58bc4080ece84 | Human Transmembrane protein 194A (TMEM194A) | 1000ug | 2078 € | MBS Recombinant Proteins | human |
| GWB-EFC284 | TMEM194A Over-expression Lysate reagent | 1 vial | 562 € | genways | human |
| GENTAUR-58b8a92492205 | Xenopus laevis Transmembrane protein 194A (tmem194a) | 1000ug | 2161 € | MBS Recombinant Proteins | xenopus |
| GENTAUR-58b8a924dbe3f | Xenopus laevis Transmembrane protein 194A (tmem194a) | 1000ug | 2669 € | MBS Recombinant Proteins | xenopus |
| abx906221 | Anti-A1BG siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx906222 | Anti-A1BG siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906223 | Anti-A1BG siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900043 | Anti-A1CF siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx906224 | Anti-A1CF siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906225 | Anti-A1CF siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900044 | Anti-A2M siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906228 | Anti-A2M siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906229 | Anti-A2M siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906227 | Anti-A2MP siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906230 | Anti-A3GALT2 siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906231 | Anti-A3GALT2 siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900045 | Anti-A4GALT siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906232 | Anti-A4GALT siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906233 | Anti-A4GALT siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906234 | Anti-A4GNT siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx906235 | Anti-AAAS siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906236 | Anti-AAAS siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx900046 | Anti-AACS siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |