| Catalog number: | abx934443 |
|---|---|
| Price: | 50 € |
| Supplier: | abbex |
| Product name: | Anti-SMPDL3A siRNA |
| Quantity: | inquire |
| Other quantities: | 15 nmol 528€ 30 nmol 717€ inquire 50€ |
| Related search: |
| Category: | siRNA |
|---|---|
| Antibody's target: | SMPDL3A |
| Immunogen: | See techfile |
| The antibody was raised in: | Synthetic |
| Reactivity: | Mouse, Rat, Human |
| Purification: | Affinity purified |
| Applications: | WB (for other see techfile or inquire) |
| Stock availability: | Shipped within 5-10 working days |
| Storage conditions: | Avoid repeated freeze/thaw cycles, Aliquot and store at -20 °, C |
| Warnings: | This product is for research use only |
| Gene target: | SMPDL3A siRNA |
| Short name: | Anti-SMPDL3A siRNA |
| Alternative name: | antibody to-SMPDL3A small interfearing RNA |
| Identity: | 17389 |
| Gene: | SMPDL3A | More about : SMPDL3A |
| Long gene name: | sphingomyelin phosphodiesterase acid like 3A |
| Synonyms gene name: | sphingomyelin phosphodiesterase acid-like 3A |
| Synonyms: | FLJ20177 ASM3A ASML3a yR36GH4, 1 |
| Synonyms name: | acid sphingomyelinase-like phosphodiesterase 3a |
| Locus: | 6q22, 31 |
| Discovery year: | 2003-11-26 |
| GenBank acession: | AK000184 |
| Entrez gene record: | 10924 |
| Pubmed identfication: | 12442002 25288789 |
| RefSeq identity: | NM_006714 |
| Havana BLAST/BLAT: | OTTHUMG00000015490 |
| abx905162 | Anti-SMPDL3A siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx934443 | Anti-SMPDL3A siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx934444 | Anti-SMPDL3A siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| AE57667RA-48 | ELISA test for Rat Acid sphingomyelinase-like phosphodiesterase 3a (SMPDL3A) | 1x plate of 48 wells | 373 € | abebio | rat |
| AE57667RA-96 | Rat Acid sphingomyelinase-like phosphodiesterase 3a (SMPDL3A) ELISA Kit | 1x plate of 96 wells | 612 € | abebio | rat |
| CD61 | Recombinant Human ASM-Like Phosphodiesterase 3a, SMPDL3A (C-6His) | 1 mg | 2486 € | novo | human |
| RP-1435H | Recombinant Human SMPDL3A Protein (His Tag) | 20μg | 572 € | adv | human |
| RP-1035M | Recombinant Mouse ASM3A / SMPDL3A Protein (His Tag) | 20μg | 572 € | adv | mouse |
| GWB-MS533B | Smpdl3a antibody | 1 vial | 521 € | genways | human |
| LV314557 | SMPDL3A Lentiviral Vector (Human) (CMV) (pLenti-GIII-CMV) | 1.0 µg DNA | 322 € | ABM lentivectors | human |
| GWB-D0A96E | SMPDL3A Over-expression Lysate reagent | 1 vial | 463 € | genways | human |
| abx906221 | Anti-A1BG siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx906222 | Anti-A1BG siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906223 | Anti-A1BG siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900043 | Anti-A1CF siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx906224 | Anti-A1CF siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906225 | Anti-A1CF siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900044 | Anti-A2M siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906228 | Anti-A2M siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906229 | Anti-A2M siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906227 | Anti-A2MP siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906230 | Anti-A3GALT2 siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906231 | Anti-A3GALT2 siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900045 | Anti-A4GALT siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906232 | Anti-A4GALT siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906233 | Anti-A4GALT siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906234 | Anti-A4GNT siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx906235 | Anti-AAAS siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906236 | Anti-AAAS siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx900046 | Anti-AACS siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |