| Catalog number: | abx932629 |
|---|---|
| Price: | 50 € |
| Supplier: | abbex |
| Product name: | Anti-SCN5A siRNA |
| Quantity: | inquire |
| Other quantities: | 15 nmol 528€ 30 nmol 717€ inquire 50€ |
| Related search: |
| Category: | siRNA |
|---|---|
| Target: | SCN5A |
| Immunogen: | See techfile |
| Raised in: | Synthetic |
| Reactivity: | Mouse, Rat, Human |
| Purification: | Affinity purified |
| Applications: | WB (for other see techfile or inquire) |
| Stock availability: | Shipped within 5-10 working days |
| Storage conditions: | Avoid repeated freeze/thaw cycles, Aliquot and store at -20 °, C |
| Warnings: | This product is for research use only |
| Gene target: | SCN5A siRNA |
| Short name: | Anti-SCN5A siRNA |
| Alternative name: | antibody to-SCN5A small interfearing RNA |
| Identity: | 10593 |
| Gene: | SCN5A | More about : SCN5A |
| Long gene name: | sodium voltage-gated channel alpha subunit 5 |
| Synonyms gene: | CMD1E |
| Synonyms gene name: | alpha (long QT syndrome 3) sodium channel, alpha subunit sodium channel, sodium channel, type V, type V, type V alpha subunit , voltage gated, voltage-gated, voltage-gated |
| Synonyms: | Nav1, 5 LQT3 HB1 HBBD PFHB1 IVF HB2 HH1 SSS1 CDCD2 CMPD2 ICCD |
| Synonyms name: | long QT syndrome 3 |
| Locus: | 3p22, 2 |
| Discovery year: | 1992-04-10 |
| GenBank acession: | AJ310893 |
| Entrez gene record: | 6331 |
| Pubmed identfication: | 7842012 15466643 16382098 |
| RefSeq identity: | NM_198056 |
| Classification: | Sodium voltage-gated channel alpha subunits |
| Havana BLAST/BLAT: | OTTHUMG00000156166 |
| Locus Specific Databases: | Gene Connection for the Heart SCN5A database at LOVD-China LRG_289 |
| abx904806 | Anti-SCN5A siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx932629 | Anti-SCN5A siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx932630 | Anti-SCN5A siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| MBS247087 | Anti-Human SCN5A / Nav1.5 | 50ug | 597 € | MBS Polyclonals_1 | human |
| AP55280PU-N | anti-SCN5A Antibody | 0,1 mg | 659 € | acr | human |
| GENTAUR-58bdededcca86 | Anti- SCN5A Antibody | 0.12 ml | 348 € | MBS Polyclonals | human |
| GENTAUR-58bdedee2e2b1 | Anti- SCN5A Antibody | 0.06 ml | 265 € | MBS Polyclonals | human |
| GENTAUR-58be0bc7215e9 | Anti- SCN5A Antibody | 0.06 ml | 265 € | MBS Polyclonals | human |
| GENTAUR-58be0bc790a01 | Anti- SCN5A Antibody | 0.12 ml | 348 € | MBS Polyclonals | human |
| GENTAUR-58be3d9fc8461 | Anti- SCN5A Antibody | 100ug | 393 € | MBS Polyclonals | human |
| AP07905PU-N | anti-SCN5A (Internal) Antibody | 50 Вµg | 732 € | acr | human |
| MBS422777 | Goat anti-SCN5A (aa1021-1034) Antibody | 100ug | 299 € | MBS Polyclonals_1 | human |
| MBS420367 | Goat anti-SCN5A Antibody | 100ug | 299 € | MBS Polyclonals_1 | human |
| GWB-EF4A3A | Sodium Channel Voltage-Gated Type V Alpha Poly peptide sequence (Scn5a) Goat antibody to or anti-Human Polyclonal (Internal) antibody | 1 vial | 648 € | genways | human |
| MBS240216 | Goat Polyclonal to Human SCN5A / Nav1.5 Antibody | 50ug | 597 € | MBS Polyclonals_1 | human |
| MBS614656 | Nav1.5 (SKM2, Scn5a, CDCD2, CMD1E, CMPD2, HB1, HB2, HH1, IVF, LQT3, Sodium Channel Protein Cardiac Muscle alpha-subunit, Sodium Channel Protein Type 5 Subunit alpha, SCN5A, Sodium Channel Protein Type V alpha Subunit, SSS1, Voltage-gated Sodium Channel al Antibody | 0.05 ml | 625 € | MBS Polyclonals_1 | human |
| GWB-9E7100 | SCN5A antibody | 1 vial | 486 € | genways | human |
| GWB-ML991A | SCN5A antibody | 1 vial | 521 € | genways | human |
| abx906221 | Anti-A1BG siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx906222 | Anti-A1BG siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906223 | Anti-A1BG siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900043 | Anti-A1CF siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx906224 | Anti-A1CF siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906225 | Anti-A1CF siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900044 | Anti-A2M siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906228 | Anti-A2M siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906229 | Anti-A2M siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906227 | Anti-A2MP siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906230 | Anti-A3GALT2 siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906231 | Anti-A3GALT2 siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |