| Catalog number: | abx932626 |
|---|---|
| Price: | 50 € |
| Supplier: | abbex |
| Product name: | Anti-SCN4A siRNA |
| Quantity: | inquire |
| Other quantities: | 15 nmol 528€ 30 nmol 717€ inquire 50€ |
| Related search: |
| Category: | siRNA |
|---|---|
| Target: | SCN4A |
| Immunogen: | See techfile |
| Raised in: | Synthetic |
| Reactivity: | Mouse, Rat, Human |
| Purification: | Affinity purified |
| Applications: | WB (for other see techfile or inquire) |
| Stock availability: | Shipped within 5-10 working days |
| Storage conditions: | Avoid repeated freeze/thaw cycles, Aliquot and store at -20 °, C |
| Warnings: | This product is for research use only |
| Gene target: | SCN4A siRNA |
| Short name: | Anti-SCN4A siRNA |
| Alternative name: | antibody to-SCN4A small interfearing RNA |
| Identity: | 10591 |
| Gene: | SCN4A | More about : SCN4A |
| Long gene name: | sodium voltage-gated channel alpha subunit 4 |
| Synonyms gene: | HYKPP |
| Synonyms gene name: | alpha subunit sodium channel, sodium channel, type IV, type IV alpha subunit , voltage gated, voltage-gated |
| Synonyms: | Nav1, 4 HYPP SkM1 |
| Locus: | 17q23, 3 |
| Discovery year: | 1990-09-30 |
| GenBank acession: | U24693 |
| Entrez gene record: | 6329 |
| Pubmed identfication: | 1654742 1659948 16382098 |
| RefSeq identity: | NM_000334 |
| Classification: | Sodium voltage-gated channel alpha subunits |
| Havana BLAST/BLAT: | OTTHUMG00000179046 |
| Locus Specific Databases: | LOVD - Leiden Open Variation Database |
| abx904804 | Anti-SCN4A siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx932625 | Anti-SCN4A siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx932626 | Anti-SCN4A siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| A03S0019 | anti-SCN4A Antibody | 200ug (50ug, 100ug available) | 465 € | Bluegen antibodies | human |
| AP55279SU-N | anti-SCN4A Antibody | 0,2 ml | 630 € | acr | human |
| CPA2050-100ul | anti-SCN4A Antibody | 0,1 ml | 442 € | acr | human |
| CPA2050-200ul | anti-SCN4A Antibody | 0,2 ml | 688 € | acr | human |
| CPA2050-30ul | anti-SCN4A Antibody | 30 Вµl | 326 € | acr | human |
| abx218697 | Anti-SCN4A Antibody | inquire | 50 € | abbex | human |
| AE20520HO-48 | ELISA test for Horse Sodium channel protein type 4 subunit alpha (SCN4A) | 1x plate of 48 wells | 402 € | abebio | horse |
| AE20520HO-96 | Horse Sodium channel protein type 4 subunit alpha (SCN4A) ELISA Kit | 1x plate of 96 wells | 671 € | abebio | horse |
| abx906221 | Anti-A1BG siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx906222 | Anti-A1BG siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906223 | Anti-A1BG siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900043 | Anti-A1CF siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx906224 | Anti-A1CF siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906225 | Anti-A1CF siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900044 | Anti-A2M siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906228 | Anti-A2M siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906229 | Anti-A2M siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906227 | Anti-A2MP siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906230 | Anti-A3GALT2 siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906231 | Anti-A3GALT2 siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900045 | Anti-A4GALT siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906232 | Anti-A4GALT siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906233 | Anti-A4GALT siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906234 | Anti-A4GNT siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx906235 | Anti-AAAS siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906236 | Anti-AAAS siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx900046 | Anti-AACS siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |