| Catalog number: | abx932611 |
|---|---|
| Price: | 50 € |
| Supplier: | abbex |
| Product name: | Anti-SCN11A siRNA |
| Quantity: | inquire |
| Other quantities: | 15 nmol 528€ 30 nmol 717€ inquire 50€ |
| Related search: |
| Category: | siRNA |
|---|---|
| Antibody's target: | SCN11A |
| Immunogen: | See techfile |
| The antibody was raised in: | Synthetic |
| Reactivity: | Mouse, Rat, Human |
| Purification: | Affinity purified |
| Applications: | WB (for other see techfile or inquire) |
| Stock availability: | Shipped within 5-10 working days |
| Storage conditions: | Avoid repeated freeze/thaw cycles, Aliquot and store at -20 °, C |
| Warnings: | This product is for research use only |
| Gene target: | SCN11A siRNA |
| Short name: | Anti-SCN11A siRNA |
| Alternative name: | antibody to-SCN11A small interfearing RNA |
| Identity: | 10583 |
| Gene: | SCN11A | More about : SCN11A |
| Long gene name: | sodium voltage-gated channel alpha subunit 11 |
| Synonyms gene: | SCN12A |
| Synonyms gene name: | alpha polypeptide sodium channel, alpha sodium channel, alpha subunit sodium channel, sodium channel, type XI, type XI, type XI alpha subunit , type XII, voltage gated, voltage-gated, voltage-gated, voltage-gated |
| Synonyms: | Nav1, 9 NaN SNS-2 |
| Locus: | 3p22, 2 |
| Discovery year: | 1998-11-06 |
| GenBank acession: | AF126739 |
| Entrez gene record: | 11280 |
| Pubmed identfication: | 10444332 16382098 |
| RefSeq identity: | NM_014139 |
| Classification: | Sodium voltage-gated channel alpha subunits |
| Havana BLAST/BLAT: | OTTHUMG00000048246 |
| abx904800 | Anti-SCN11A siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx932611 | Anti-SCN11A siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx932612 | Anti-SCN11A siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| GENTAUR-58bde94272e21 | Anti- SCN11A Antibody | 0.06 ml | 265 € | MBS Polyclonals | human |
| GENTAUR-58bde942e03ca | Anti- SCN11A Antibody | 0.12 ml | 348 € | MBS Polyclonals | human |
| GENTAUR-58bdf8e8e2d29 | Anti- SCN11A Antibody | 0.12 ml | 348 € | MBS Polyclonals | human |
| GENTAUR-58bdf8e943b34 | Anti- SCN11A Antibody | 0.06 ml | 265 € | MBS Polyclonals | human |
| abx218455 | Anti-SCN11A Antibody | 100 μg | 311 € | abbex | human |
| AP55283SU-N | anti-SCN11A / PN5 Antibody | 0,2 ml | 630 € | acr | human |
| GENTAUR-58ba405aeae13 | Rat Sodium channel protein type 11 subunit alpha (Scn11a), partial | 1000ug | 1569 € | MBS Recombinant Proteins | rat |
| GENTAUR-58ba405b94f26 | Rat Sodium channel protein type 11 subunit alpha (Scn11a), partial | 1000ug | 2078 € | MBS Recombinant Proteins | rat |
| abx906221 | Anti-A1BG siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx906222 | Anti-A1BG siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906223 | Anti-A1BG siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900043 | Anti-A1CF siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx906224 | Anti-A1CF siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906225 | Anti-A1CF siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900044 | Anti-A2M siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906228 | Anti-A2M siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906229 | Anti-A2M siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906227 | Anti-A2MP siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906230 | Anti-A3GALT2 siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906231 | Anti-A3GALT2 siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900045 | Anti-A4GALT siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906232 | Anti-A4GALT siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906233 | Anti-A4GALT siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906234 | Anti-A4GNT siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx906235 | Anti-AAAS siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906236 | Anti-AAAS siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx900046 | Anti-AACS siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |