| Catalog number: | abx932208 |
|---|---|
| Price: | 50 € |
| Supplier: | abbex |
| Product name: | Anti-RSPH6A siRNA |
| Quantity: | inquire |
| Other quantities: | 15 nmol 528€ 30 nmol 717€ inquire 50€ |
| Related search: |
| Category: | siRNA |
|---|---|
| Target: | RSPH6A |
| Immunogen: | See techfile |
| Raised in: | Synthetic |
| Reactivity: | Mouse, Rat, Human |
| Purification: | Affinity purified |
| Applications: | WB (for other see techfile or inquire) |
| Stock availability: | Shipped within 5-10 working days |
| Storage conditions: | Avoid repeated freeze/thaw cycles, Aliquot and store at -20 °, C |
| Warnings: | This product is for research use only |
| Gene target: | RSPH6A siRNA |
| Short name: | Anti-RSPH6A siRNA |
| Alternative name: | antibody to-radial spoke head 6 homolog A (Chlamydomonas) small interfearing RNA |
| Alternative to gene target: | RSPH6A and IDBG-58138 and ENSG00000104941 and 81492, RSPH6A and IDBG-639684 and ENSBTAG00000012097 and 505298, Rsph6a and IDBG-149251 and ENSMUSG00000040866 and 83434, multiple, this GO :0005622 and intracellular and cellular component, radial spoke head 6 homolog A (Chlamydomonas) |
| Identity: | 14241 |
| Gene: | RSPH6A | More about : RSPH6A |
| Long gene name: | radial spoke head 6 homolog A |
| Synonyms gene: | RSHL1 |
| Synonyms gene name: | radial spokehead-like 1 radial spoke head 6 homolog A (Chlamydomonas) |
| Synonyms: | RSP4 RSP6 RSPH4B |
| Locus: | 19q13, 3 |
| Discovery year: | 2001-04-05 |
| GenBank acession: | AL136761 |
| Entrez gene record: | 81492 |
| Pubmed identfication: | 11237735 |
| Havana BLAST/BLAT: | OTTHUMG00000182482 |
| abx932207 | Anti-RSPH6A siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx932208 | Anti-RSPH6A siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| GENTAUR-58bd9a80593d1 | Mouse Radial spoke head protein 6 homolog A (Rsph6a) | 100ug | 2917 € | MBS Recombinant Proteins | mouse |
| GENTAUR-58bd9a80b7124 | Mouse Radial spoke head protein 6 homolog A (Rsph6a) | 1000ug | 2917 € | MBS Recombinant Proteins | mouse |
| GENTAUR-58bd9a813a8d2 | Mouse Radial spoke head protein 6 homolog A (Rsph6a) | 100ug | 3382 € | MBS Recombinant Proteins | mouse |
| GENTAUR-58bd9a8189361 | Mouse Radial spoke head protein 6 homolog A (Rsph6a) | 1000ug | 3382 € | MBS Recombinant Proteins | mouse |
| abx906221 | Anti-A1BG siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx906222 | Anti-A1BG siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906223 | Anti-A1BG siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900043 | Anti-A1CF siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx906224 | Anti-A1CF siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906225 | Anti-A1CF siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900044 | Anti-A2M siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906228 | Anti-A2M siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906229 | Anti-A2M siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906227 | Anti-A2MP siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906230 | Anti-A3GALT2 siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906231 | Anti-A3GALT2 siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900045 | Anti-A4GALT siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906232 | Anti-A4GALT siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906233 | Anti-A4GALT siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906234 | Anti-A4GNT siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx906235 | Anti-AAAS siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906236 | Anti-AAAS siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx900046 | Anti-AACS siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906237 | Anti-AACS siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906238 | Anti-AACS siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900047 | Anti-AADAC siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906244 | Anti-AADAC siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906245 | Anti-AADAC siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |