| Catalog number: | B2094-5000 |
|---|---|
| Price: | 2956 € |
| Supplier: | MBS Recombinant Proteins |
| Product name: | Fluconazole 5g |
| Quantity: | 1000ug |
| Related search: |
| This substance is also known as: | Fluconazole 5g |
|---|---|
| This product has a molecular weight of g/mol: | 27, 306 |
| The molecular formula is: | C13H12F2N6O |
| CAS number: | 86386-73-4 |
| Gene target: | Fluconazole 5g |
| Short name: | Fluconazole 5g |
| Alternative name: | Fluconazole 5g |
| 22239 | Fluconazole | 1 Gms | 162 € | Research sys | human |
| B2094-1000 | Fluconazole 1g | 1g | 100 € | Ape | human |
| B2094-5000 | Fluconazole 5g | 5g | 211 € | Ape | human |
| F010-100mg | Fluconazole | 100 mg | 129 € | EvoPure Toku-E | human |
| GENTAUR-58b9c64eda0a3 | Saccharomyces cerevisiae Fluconazole resistance protein 1 (FLR1) | 1000ug | 2453 € | MBS Recombinant Proteins | human |
| GENTAUR-58b9c64f3a9e5 | Saccharomyces cerevisiae Fluconazole resistance protein 1 (FLR1) | 1000ug | 2956 € | MBS Recombinant Proteins | human |