| Catalog number: | abx930877 |
|---|---|
| Price: | 50 € |
| Supplier: | abbex |
| Product name: | Anti-RAP2A siRNA |
| Quantity: | inquire |
| Other quantities: | 15 nmol 528€ 30 nmol 717€ inquire 50€ |
| Related search: |
| Category: | siRNA |
|---|---|
| Target: | RAP2A |
| Immunogen: | See techfile |
| Raised in: | Synthetic |
| Reactivity: | Mouse, Rat, Human |
| Purification: | Affinity purified |
| Applications: | WB (for other see techfile or inquire) |
| Stock availability: | Shipped within 5-10 working days |
| Storage conditions: | Avoid repeated freeze/thaw cycles, Aliquot and store at -20 °, C |
| Warnings: | This product is for research use only |
| Gene target: | RAP2A siRNA |
| Short name: | Anti-RAP2A siRNA |
| Alternative name: | antibody to-RAP2A small interfearing RNA |
| Identity: | 9861 |
| Gene: | RAP2A | More about : RAP2A |
| Long gene name: | RAP2A, member of RAS oncogene family |
| Synonyms gene: | RAP2 |
| Synonyms: | K-REV |
| Locus: | 13q32, 1 |
| Discovery year: | 1989-06-30 |
| GenBank acession: | AF205602 |
| Entrez gene record: | 5911 |
| Classification: | RAS type GTPase family |
| Havana BLAST/BLAT: | OTTHUMG00000017240 |
| abx930877 | Anti-RAP2A siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx930878 | Anti-RAP2A siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| AR09795PU-L | anti-RAP2A (1-180, His-tag) Antibody | 0,25 mg | 1138 € | acr | human |
| AR09795PU-N | anti-RAP2A (1-180, His-tag) Antibody | 50 Вµg | 485 € | acr | human |
| GENTAUR-58be4505abe3e | Anti- RAP2A Antibody | 100ug | 393 € | MBS Polyclonals | human |
| abx262464 | Anti-RAP2A, Member RAS Oncogene Family Protein (Recombinant) | 1 mg | 6662 € | abbex | human |
| GENTAUR-58be67ce90b3a | Anti-Rap2A (Polyclonal), ALEXA Fluor 594 | 100 microliters | 489 € | Bioss Polyclonal Antibodies | human |
| GWB-P1183M | RAP2A, 1-180aa, Recombinant Protein | bulk | Ask price € | genways bulk | human |
| GWB-MX047B | RAP2A antibody | 1 vial | 521 € | genways | human |
| GWB-MX048C | RAP2A antibody | 1 vial | 521 € | genways | human |
| MBS275622 | RAP2A antibody [N1C3-2] | 100ul | 426 € | MBS Polyclonals_1 | human |
| GWB-F96933 | RAP2A Over-expression Lysate reagent | 1 vial | 463 € | genways | human |
| MBS127415 | RAP2A Polyclonal Antibody | 200ug | 663 € | MBS Polyclonals_1 | human |
| abx906221 | Anti-A1BG siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx906222 | Anti-A1BG siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906223 | Anti-A1BG siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900043 | Anti-A1CF siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx906224 | Anti-A1CF siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906225 | Anti-A1CF siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900044 | Anti-A2M siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906228 | Anti-A2M siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906229 | Anti-A2M siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906227 | Anti-A2MP siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906230 | Anti-A3GALT2 siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906231 | Anti-A3GALT2 siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900045 | Anti-A4GALT siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906232 | Anti-A4GALT siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906233 | Anti-A4GALT siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906234 | Anti-A4GNT siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx906235 | Anti-AAAS siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |