| Catalog number: | B1826-1000 |
|---|---|
| Price: | 175 € |
| Supplier: | Ape |
| Product name: | Risedronate 1g |
| Quantity: | 100mg |
| Related search: |
| This substance is also known as: | Risedronate 1g |
|---|---|
| This product has a molecular weight of g/mol: | 11, 283 |
| The molecular formula is: | C7H11NO7P2 |
| CAS number: | 105462-24-6 |
| Gene target: | Risedronate 1g |
| Short name: | Risedronate 1g |
| Alternative name: | Risedronate 1g |
| B1826-100 | Risedronate 100mg | 100mg | 104 € | Ape | human |
| B1826-1000 | Risedronate 1g | 1g | 310 € | Ape | human |
| B1826-500 | Risedronate 500mg | 500mg | 223 € | Ape | human |
| A5293-100 | Risedronate Sodium 100mg | 100mg | 175 € | Ape | human |