| Catalog number: | B6005-25 |
|---|---|
| Price: | 480 € |
| Supplier: | Ape |
| Product name: | Peficitinb ( ASP015K, JNJ-54781532 ) 25mg |
| Quantity: | 25mg |
| Related search: |
| This substance is also known as: | JNJ-54781532 ) 25 milligrams of pure chemical substance for laboratory research, Peficitinb ( ASP015K |
|---|---|
| This product has a molecular weight of g/mol: | 39, 326 |
| The molecular formula is: | C18H22N4O2 |
| CAS number: | 944118-01-8 |
| Gene target: | JNJ-54781532 25mg, Peficitinb ASP015K |
| Short name: | JNJ-54781532 ) 25mg, Peficitinb ( ASP015K |
| Alternative name: | JNJ-54781532 ) 25mg, Peficitinb ( ASP015K |