| Catalog number: | B2291-10000 |
|---|---|
| Price: | 94 € |
| Supplier: | Ape |
| Product name: | Pefloxacin Mesylate Dihydrate 10g |
| Quantity: | 10g |
| Related search: |
| This substance is also known as: | Pefloxacin Mesylate Dihydrate 10g |
|---|---|
| This product has a molecular weight of g/mol: | 49, 465 |
| The molecular formula is: | C18H28FN3O8S |
| CAS number: | 149676-40-4 |
| Gene target: | Pefloxacin Mesylate Dihydrate 10g |
| Short name: | Pefloxacin Mesylate Dihydrate 10g |
| Alternative name: | Pefloxacin Mesylate Dihydrate 10g |