| Catalog number: | abx932761 |
|---|---|
| Price: | 50 € |
| Supplier: | abbex |
| Product name: | Anti-SEC16A siRNA |
| Quantity: | inquire |
| Other quantities: | 15 nmol 528€ 30 nmol 717€ |
| Related search: |
| Category: | siRNA |
|---|---|
| Antibody's target: | SEC16A |
| Immunogen: | See techfile |
| The antibody was raised in: | Synthetic |
| Reactivity: | Mouse, Rat, Human |
| Purification: | Affinity purified |
| Applications: | WB (for other see techfile or inquire) |
| Stock availability: | Shipped within 5-10 working days |
| Storage conditions: | Avoid repeated freeze/thaw cycles, Aliquot and store at -20 °, C |
| Warnings: | This product is for research use only |
| Gene target: | SEC16A siRNA |
| Short name: | Anti-SEC16A siRNA |
| Alternative name: | antibody to-SEC16A small interfearing RNA |
| Identity: | 29006 |
| Gene: | SEC16A | More about : SEC16A |
| Long gene name: | SEC16 homolog A, endoplasmic reticulum export factor |
| Synonyms gene: | KIAA0310 |
| Synonyms gene name: | KIAA0310 SEC16 homolog A (S, cerevisiae) |
| Synonyms: | p250 Sec16L |
| Locus: | 9q34, 3 |
| Discovery year: | 2004-02-06 |
| GenBank acession: | AK074565 |
| Entrez gene record: | 9919 |
| Pubmed identfication: | 17192411 21045114 |
| RefSeq identity: | NM_014866 |
| Havana BLAST/BLAT: | OTTHUMG00000020932 |
| MBS611151 | KIAA0310 (p250, Protein SEC16 Homolog A, Protein Transport Protein Sec16A, RP11 413M3.10, SEC16A, SEC16 Homolog A, SEC16L) Antibody | 100ul | 785 € | MBS Polyclonals_1 | human |
| abx932761 | Anti-SEC16A siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| A01S0028 | anti-SEC16A Antibody | 200ug (50ug, 100ug available) | 465 € | Bluegen antibodies | human |
| C18482-1 | anti-SEC16A Antibody | 50 Вµg | 347 € | acr | human |
| C18482-2 | anti-SEC16A Antibody | 0,1 mg | 500 € | acr | human |
| abx906221 | Anti-A1BG siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx906222 | Anti-A1BG siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906223 | Anti-A1BG siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900043 | Anti-A1CF siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx906224 | Anti-A1CF siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906225 | Anti-A1CF siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900044 | Anti-A2M siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906228 | Anti-A2M siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906229 | Anti-A2M siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906227 | Anti-A2MP siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906230 | Anti-A3GALT2 siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906231 | Anti-A3GALT2 siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900045 | Anti-A4GALT siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906232 | Anti-A4GALT siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906233 | Anti-A4GALT siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906234 | Anti-A4GNT siRNA | 30 nmol | 717 € | abbex | human |
| abx906235 | Anti-AAAS siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906236 | Anti-AAAS siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx900046 | Anti-AACS siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906237 | Anti-AACS siRNA | 15 nmol | 528 € | abbex | human |
| abx906238 | Anti-AACS siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx900047 | Anti-AADAC siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906244 | Anti-AADAC siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906245 | Anti-AADAC siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |
| abx906239 | Anti-AADACL2 siRNA | inquire | 50 € | abbex | human |